221silder33General gift banner 2024

הציגו מוצרים ואלמנטים תלת מימדים בתוך מתנות ומגני הוקרה אישיים ומרשימים.

מדליות, גביעים, פסלים ומתנות הוקרה אישיות שעובדים ולקוחות יציגו שנים בגאווה.

הדרך הקלה למתנת הוקרה מקורית ואישית שתרגש ותרשים.  

מגיני הוקרה – הכרות עם עולם מגיני ההוקרה לעובדים לקוחות ושותפים.    

ראשית נבין למה ארגון נותן מגיני הוקרה ומתנות.   

מטרת כל המתנות, מגיני הוקרה ,ותעודות הניתנות ע"י ארגון היא להציג הערכה כלפי העובד ,לקוח או שותף כדי להבהיר שהוא חלק חשוב מהארגון וכך לחזק את המוטיבציה ומידת הנאמנות של המקבל כלפי הארגון. בנוסף כל ארגון  מעוניין לחזק את המותג שלו בשוק התעסוקה ולמלאה את הנורמות החברתיות הנדרשות כדי לא ליצור מירמור אצל עובדים ולקוחות.    

לאומת מגיני הוקרה, מתנות שימושיות עמודות בפני עצמה גם ללא הוספת הקדשה. מגיני הוקרה מהותם הוא בתוכן המוצג במגנים. המגן עצמו חסר שימוש ללא הברכה והתוכן המוקדשת למקבל. 

מגיני הוקרה נעשו בשנים האחרונות יותר פופולאריים ש שוק העסקי והמוסדי מאשר בעבר, זאת עקב ההשפעה החיובית שלהם על המקבלים. כיום מקובל מאוד לתת מגיני הוקרה לעובדים מצטיינים, פורשים, וותיקים, בסיום פרויקטים, בהשקות בבורסה וללקוחות אסטרטגים ועוד אירועים רבים. המגנים יכולים להינתן באירוע חברה או מרמת צוות. מגן הוקרה אשר עוצב נכון גורם לחיזוק קשרי המקבל עם הארגון והערכת הסביבה כלפי יחס הארגון לעובדיו ושותפיו.

 מגיני הוקרה כפי ששמם מציג, מטרתם היחידה היא להציג את ההוקרה לעובד/צוות ספציפי על אירוע ספציפי. ניתן לראותם כפסל אומנותי לכבוד המאורה. עצם העובדה שמתנה זאת נוצרה במיוחד לשם ציון האירוע והאדם, יוצרת את האיכות הרגשית של מגני הוקרה לאומת מתנות אחרות. כל אדם אוהב לראות את שמו מתנוסס במקום מכובד וכל אדם רוצה בהערכה. יצירת מגן ייחודי בהקדשה אישית דומה בערכה לזכייה בגביע בתחרות אשר חורטים את שימך עליו.

בנוסף קשה מאוד לשים ערך כספי על מתנה שכזאת, כל עוד היא לא נראת זולה, ערכה הוא רגשי יותר מכל.       

    

תוכן המגן מורכב משילוב של תמונות, רקעים, לוגו, טקסט והקדשה. חשוב להתאים את כמות התוכן לצורת המגנים וגודלם ולהתאים את סוג העיצוב לחומר ולצורה של מגן ההוקרה הנבחר.

הקדשה אישית אינה חובה אך מומלצת בחום, לשם של האדם יש כוח רב  בתודעה האנושית, במיוחד כאשר הוא כתוב.    

מגיני ההוקרה יכול להיות בנויי ממגוון חומרים, בעבר היה מקובל שמגן הוקרה הוא לוח עץ עם בסיס ולוחית אלומיניום עליו הכוללת את ההקדשה, כיום עם התקדמות הטכנולוגיה מגיני ההוקרה רבים מיוצרים ממגוון חומרים אשר ניתנים לעיצוב בקלות רבה ובעלי מראה חדשני, בתקופה  האחרונה יש נטייה ברורה לחומרים שקופים כגון זכוכית אופטית ופרספקס שקוף. עם רוצים להישאר עם משטח האלומיניום הקלאסי  ניתן לבחור מגוון צבעים ולהדפיס עליו הדפסה צבעונית איכותית. בנוסף מגיני הוקרה חדשניים יכולים להגיע גם בתוספת בסיסים אשר יכולים לכלול ציר מסתובב ותאורה.         

עם שינוי החומרים גם אפשרויות העיצוב נעשו מגוונות יותר, חומרים שקופים מאפשרים  הדפסות אחוריות וקדמיות, שימוש בזכוכיות אופטיות מאפשר צריבת לייזר בתלת מימד של מוצרים ואלמנטים במגן. שימוש בפרספקס מאפשר חיתוך ויציקות לכמעט כל צורה והטמעת מוצרים  בתוך הפרספקס השקוף.        

לסיכום מגיני הוקרה יכולים להיות מותאמים כמאט לכל אירוע אך חשוב לזכור שמטרתם היא הוקרה והערכה המוצגת ע"י תוכן ויזואלי וטקסט לכן תשומת לב לפרטים הקטנים חשובה ביותר. שגיאת כתיב בשם המקבל מפספסת את המטרה ומגן הוקרה גרנדיוזי לשולחן בפינת עבודה הופך במהירות לבדיחה.

חשוב לזכור שמגיני הוקרה המבעים הערכה מוצגים בגאווה שנים בזמן שמתנות אחרות נזרקות ומתחלפות.  

מתנות מקוריות

קבל עידכונים על חידושים ולהיטים

שירותים נוספים

אריזות מתנה ושילוח למתנות לעובדים ולקוחות

 אריזות מתנה ושילוח- בחרו ממגוון אריזות מעוצבות, פשוטות וממותגות, עם אפשרות לברכה שמית. 

 הזמנה מתמשכת - חסוך כסף רב בהזמנת כמות שנתית של מתנות הוקרה וקבלתם לפי הצורך בתוספת מיתוג אישי.

מידע כללי על  מגיני הוקרה